Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Pokyn ředitelky MŠ k nošení roušek

Pokyn ředitelky Mateřské školy Pelhřimov
Z textu mimořádného opatření z 19. 10.2020, z kterého vyplývá, (bod 2b) že opatření uvedená v bodu jedna se MŠ netýkají. Konzultovala jsem to s krajem, i když podle mne z toho není úplně zřejmé, že se to týká i pobytu venku.

Proto stanovuji, že děti i pedagogové při pobytu venku mít roušky nemusí, pobyt venku však musí směřovat do míst, kde je minimální přítomnost cizích lidí (vycházky nejsou zakázané) a učitelky i děti musí od cizích osob dodržovat předepsané a větší rozestupy. Předpokládá se, že pedagogové budou mít svoji roušku v kapse a při bližším kontaktu s cizími osobami při pobytu venku ji použijí běžným způsobem dle pokynů v mimořádném opatření (bod 1e).

 

Mgr. Věra Harudová

ředitelka MŠ Pelhřimov

 

v Pelhřimově dne 20. 10. 2020

Přidáno 20. 10. 2020, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru