Platby za březen 2021

Vážení rodiče,

z důvodu uzavření provozu Mateřské školy Pelhřimov, o kterém rozhodla vláda ČR dne 26. 2. 2021, dojde k poměrnému krácení platby za školné.

Zatím je plošné uzavření škol naplánované na 3 týdny, tudíž byste měli za březen hradit pouze čtvrtinu běžné částky úplaty za vzdělávání. Vzhledem k tomu, že zatím nevíme, jak se bude situace dále vyvíjet, částka za školné za měsíc březen bude 0. Pokud se provoz MŠ obnoví 22. 3. 2021, jak bylo plánováno, bude vám ¼ školného za březen přičtena k dubnové částce.

V březnu vám tedy bude z účtů stažena pouze finanční částka za odebranou stravu vašeho dítěte za měsíc únor.

Děti zaměstnanců IZS a dalších určených profesí, které docházejí do krizového provozu na MŠ Pražská, nehradí školné ani stravné.

V Pelhřimově 1. 3. 2021

Mgr. Věra Harudová